* * * * *

Parafia pw. Św. Barbary w Krzyżanowie

Strona główna > Ogłoszenia

* * * * *

XXXII Niedziela Zwykła, 12 listopada 2017 r.

1. Gościmy dzisiaj alumna V roku. Ofiary na tacę są przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu.
  2. Dziś także zbiórka ofiar do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie.
  3. Przy wyjściu z kościoła można nadal otrzymać karteczki wypominkowe do wypisania imion i nazwisk osób zmarłych, za które chcemy się modlić. Można na kartce wpisać jedną datę, w której chcielibyśmy, by kartka została wyczytana (z wyjątkiem niedziel). Ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczone są w całości na remonty. Prosimy także o opłacanie miejsc na cmentarzu.
  4. Od wtorku pan Wojciech roznosić będzie do naszych domów poświęcony opłatek Bożonarodzeniowy a także biuletyn informacyjny. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na remonty w naszej parafii.
  5. W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP.
  6. W przyszłą niedzielę spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania po mszy św. o godz. 10:00. Po mszy św. o godz. 12:00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. Obecność obowiązkowa.
  7. W listopadzie i grudniu są jeszcze wolne intencje - zachęcamy do zamawiania.
  8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka: "Gość Niedzielny" i kalendarze ścienne z Gościa Niedzielnego w cenie 7 zł. Zachęcamy do nabywania.
  9. O sprzątanie kościoła proszę w Starym Polu: p. Kulińskich i p. Kamińską. Jednocześnie dziękuję za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii p. Pietruczuk, p. Wiśniewskim, p. Baran i wszystkim mieszkańcom Parwarku. W Krzyżanowie w tym tygodniu prosimy o sprzątanie: p. Podworskich, p. Tkacz i p. Januszko. Dziękuję zaś p. Kamińskim i p. Mamczyńskim.
« wstecz na górę dalej »