* * * * *

Parafia pw. Św. Barbary w Krzyżanowie

Strona główna > Ogłoszenia

* * * * *

XXIV Niedziela Zwykła, 17 września 2017 r.

1. Po mszy św. o godz. 12:00 spotkanie dzieci klas III Szkoły Podstawowej i ich rodziców.
  2. Dzisiaj o godz. 14:00 w Krzyżanowie odbędzie się msza św. dożynkowa.
  3. Ofiary zbierane dziś do puszek przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu. Bóg zapłać za składane ofiary!
  4. W poniedziałek obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży. Zapraszamy zatem młodzież, zwłaszcza przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, do udziału we mszy św. o godz. 18:00 w Krzyżanowie.
  5. W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP na godz. 18:00 do Krzyżanowa.
  6. W przyszłą - ostatnią już niedzielę miesiąca tradycyjnie ofiary zbierane do puszek przeznaczone będą dla panów: organisty i kościelnego.
  7. Za tydzień po mszy św. o godz. 12:00 spotkanie dzieci klas II Szkoły Podstawowej i ich rodziców.
  8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka: "Gość Niedzielny".
  9. O sprzątanie kościoła proszę w Starym Polu: p. Czaja - 3 rodziny. Jednocześnie dziękuję za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii p. Nisio, p. Kania, i p. Nisio. W Krzyżanowie w tym tygodniu prosimy o sprzątanie p. Rękawek, p. Kurkowskich i p. Raczyńskich. Dziękuję zaś p. Jurkowskim (2 rodzinom) i p. Michalik.
  10. Za wszystkich zmarłych z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek …
« wstecz na górę dalej »