Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ogłoszenia

XII Niedziela Zwykła, 25 czerwca 2017 r.

 

 1. Dzisiaj, w ostatnią niedzielę miesiąca, ofiary zbierane do puszek przeznaczone będą dla panów organisty i kościelnego. Bóg zapłać!
 2. Od 2 lipca przez okres wakacji nie będzie sprawowanej mszy św. w niedzielę o godz. 18:00.
 3. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Krzyżanowa, którzy trudzili się przy budowie ołtarzy na zakończenie Oktawy Bożego Ciała.
 4. Trwa miesiąc czerwiec - zapraszamy po wieczornych mszach św. na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 5. W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP do Krzyżanowa na godz. 18:00.
 6. W czwartek Uroczystość Piotra i Pawła. Tego dnia taca jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka: "Gość Niedzielny". Do nabycia za dobrowolną ofiarą są także książeczki pt.: "Maryja, objawia się w Fatimie. Jak wypełnić przesłanie fatimskie".
 8. Organizujemy pielgrzymkę na Dożynki Krajowe do Częstochowy - szczegóły na tablicach ogłoszeń.
 9. Zapowiedzi przedślubne: w związek małżeński zamierzają wstąpić:
  - Dziki Paweł, kawaler z Malborka z Jurkowską Klaudią, panną ze Starego Pola (3).
 10. Za tydzień I Niedziela Miesiąca, Niedziela Adoracyjna. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na remonty w naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać!
 11. O sprzątanie kościoła proszę w Starym Polu: p. Wiśniewskich i p. Zachariasz z Kraszewa. Jednocześnie dziękuję za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii p. Banasiak i p. Pawlak. W Krzyżanowie w tym tygodniu prosimy o sprzątanie p. K. Tomczyk i p. Tomczyk (z ul. B. Prusa). Dziękuję zaś p. Kowalskim, p. Sańko i p. Klinkosz.