Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ogłoszenia

XIX Niedziela Zwykła, 13 sierpnia 2017 r.

 

 1. Ofiary zbierane dzisiaj do puszek przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu oraz na Fundusz Nauki i Studiów Diecezji Elbląskiej.
 2. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12:00 w Krzyżanowie Nabożeństwo Fatimskie.
 3. Wystawione zostały kosze na przybory szkolne dla najuboższych dzieci i młodzieży z naszej parafii.
 4. We wtorek w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Zielnej) msze św. wg. porządku niedzielnego. Tego dnia święcone będą zioła, kwiaty, zboża i owoce. W Złotowie o godz. 14:00 obchodzić będziemy wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe.
 5. W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP do Krzyżanowa na godz. 18:00.
 6. W czwartek 17 sierpnia wspomnienie św. Jacka - imieniny obchodzi Ksiądz Biskup dr Jacek Jezierski, Biskup Elbląski oraz ks. kanonik Jacek Zatorski. Otoczmy solenizantów naszą modlitwą i życzliwością.
 7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka: "Gość Niedzielny". Do nabycia za dobrowolną ofiarą są także książeczki pt.: "Maryja, objawia się w Fatimie. Jak wypełnić przesłanie fatimskie".
 8. Organizujemy pielgrzymkę na Dożynki Krajowe do Częstochowy - szczegóły na tablicach ogłoszeń. Prosimy o wpłacanie pełnych kwot za wyjazd.
 9. Przypominamy, że miesiąc sierpień to miesiąc trzeźwości, do której wszystkich zachęcamy.
 10. Zapowiedzi przedślubne: w związek małżeński zamierzają wstąpić:
  - Reuter Krzysztof, kawaler z Sopotu z Kobusińską Katarzyną, panną ze Starego Pola (3).
 11. O sprzątanie kościoła proszę w Starym Polu: p. Jędruszewskich, p. Weber i p. Cicherskich. Jednocześnie dziękuję za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii p. Góreckim, p. Szulc i p. Stoehr. W Krzyżanowie w tym tygodniu prosimy o sprzątanie p. Gołębiewskich i p. Nowakowskich. Dziękuję zaś p. Gilmajster, p. Golińskim i p. Weiss.